Vodní ráj odměnil výherce soutěže Vánoce s mývalem
 
31. 1. 2018 – Vodní ráj Jihlava minulý týden odměnil vítěze třetího ročníku soutěže nazvané Vánoce s mývalem, určené všem dětským příznivcům aquaparku. Školáci i předškoláci měli tento rok za úkol přinést během prosince k pokladnám Vodního ráje vlastnoručně vytvořenou vánoční ozdobu. Za ní získali před vstupem do krytého areálu drobný dárek a slevu na vstupném. Autoři pěti nejzajímavějších ozdob vyhráli pro své rodiny permanentku do bazénů na rok 2018. Porota soutěže složená ze zaměstnanců aquaparku se nakonec rozhodla pro 11 letou Kristýnu Šachovou z Věže u Havlíčkova Brodu a její sněhulákovou ozdobu. V předchozích dvou letech děti vytvářely podoby mývala, symbolu aquparku a Služeb města Jihlavy.
“Chceme poděkovat všem dětem za krásné výtvory, kterými ozdobily náš vánoční stromeček. Myslíme si, že vést děti k takovéto tvorbě a k plavání je stále důležitější v době, kdy nás válcují technické vymoženosti. V prosinci soutěž rádi opět zopakujeme,” uvedl Martin Málek, mluvčí Služeb města Jihlavy.
 
Výherci:
1. místo - Kristýna Šachová, 11 let, vyhrává 10 hodinových vstupů do Vodního
ráje pro celou rodinu za sněhuláka ze šišky s kloboukem,
2. místo - Patrik Mutl, 12 let, vyhrává 5 rodinných vstupů na 1 hodinu do Vodního
ráje za zháčkovaný zvoneček,
3. místo - Tomáš Němec, 13 let, vyhrává 3 rodinné vstupy na 1 hodinu do Vodního
ráje za baňku s mývalem a modrou vodou,
4. místo - Barunka Šťastná, 5 let, vyhrává 2 rodinné vstupy na 1 hodinu do Vodního
ráje za andílka ze lžičky,
5. místo - Veronika Kloudová, 9 let, vyhrává 1 rodinný vstup na 1 hodinu do Vodního
ráje za zvoneček origami.
 
O aquaparku:
Vodní ráj Jihlava je svou kapacitou 2400 míst ve venkovní a 240 míst v kryté části areálu již 15 let největším aquaparkem na Vysočině a jediným aquaparkem na dálnici D1. Sportovně-relaxační areál je otevřen celoročně a kromě několika bazénů a řady vodních atrakcí nabízí i sportovní a wellness služby. Každý rok projde jeho branami v průměru 180 000 návštěvníků. Provozovatelem jsou Služby města Jihlavy.
 
Kontakt:
Martin Málek
tiskový mluvčí
 
SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o.
Havlíčkova 64, 586 01 Jihlava
Tel: +420 567 553 218