Vodní ráj Jihlava spustil e-shop pro online prodej vstupenek
11. prosince 2017 - Vodní ráj Jihlava, největší aquapark na Vysočině, spustil na svých internetových stránkách www.vodniraj.cz e-shop pro prodej vstupenek a dárkových poukazů. Návštěvníci tohoto sportovně-relaxačního areálu si budou moci bezhotovostně opatřit vstupenky v základních kategoriích pro jednotlivce a rodiny nebo zakoupit dárkový poukaz v několika cenových variantách. Prvních padesát nakupujících získá navíc bonus v podobě 1 hodiny plavání zdarma.
“Mnoho zákazníků se na nás nyní před Vánoci obrací s prosbou o zakoupení dárkových vánočních poukazů, které si doposud museli osobně vyzvedávat ve Vodním ráji. Nyní lze vše pořídit online, tedy mnohem pohodlněji a doslova během chvilky. V příštím roce chceme e-shop postupně doplňovat o nové produkty a cenově výhodné nabídky,” uvedl Martin Málek, mluvčí Služeb města Jihlavy, provozovatele Vodního ráje.
V prosinci probíhá v aquaparku již třetí ročník dětské kreativní soutěže Vánoce s mývalem. Letos se soutěží o nejzajímavější vánoční ozdobu. Za každou z nich získají malí návštěvníci před vstupem do krytého areálu drobný dárek a slevu na vstupném. Autoři pěti nejzajímavějších ozdob vyhrají pro své rodiny permanentku do bazénů na příští rok.
O aquaparku:
Vodní ráj Jihlava je svou kapacitou 2400 míst ve venkovní a 240 míst v kryté části areálu již 15 let největším aquaparkem na Vysočině a jediným aquaparkem na dálnici D1. Sportovně-relaxační areál je otevřen celoročně a kromě několika bazénů a řady vodních atrakcí nabízí i sportovní a wellness služby. Každý rok projde jeho branami v průměru 180 000 návštěvníků. Provozovatelem jsou Služby města Jihlavy.
 
Kontakt:
Martin Málek
tiskový mluvčí
 
SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o.
Havlíčkova 64, 586 01 Jihlava
Tel: +420 567 553 218